Converter

PDF To JPG Converter indir

Hemen İndir

PDF To JPG Converter PDF’den JPG’ye dönüştürücü program indir, PDF JPG Converter, PDF belgelerinin hemen dönüştürülmesi için basit bir araçtır. Başlıktan JPG dahil olmak üzere çeşitli görüntü formatlarına tekli ve toplu dönüştürme sağlar.

PDF’yi JPG Converter’a yüklemek, minimum sistem gereksinimleri ile birlikte gelir, böylece masaüstünüz bile hissetmez. Programın tasarımı, okunması kolay, dağınık olmayan bir arayüzle bu özelliği yansıtır.

JPG adında olmasına rağmen, dönüşüm söz konusu olduğunda seçenekleriniz burada bitmiyor. Dönüştürdüğünüz PDF dosyaları orijinal özelliklerini GIF, BMP, PCX, TGA, TIF ve PNG’de de koruyacaktır. Yazılımın ek bir özelliği, Unicode PDF desteği aracılığıyla şifreli PDF’leri de yönetmenizi sağlar.

Bir programcıysanız, görevlerini yerine getirmek için CLI belgelerini kullandığından, programı ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha da ince ayar yapabilirsiniz. Alternatif olarak, program hala dönüşüm aralığınızı, başlıkları ve daha fazlasını değiştirmenize izin verir.

PDF To JPG Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı