Aksiyon

Pathologic 2 Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Pathologic 2 Full indir Tek Link - PC Oyunu
Pathologic 2 Full indir Tek Link – PC Oyunu Patolojik 2, tenha bir kırsal kasabada ölümcül bir salgınla mücadele hakkında anlatı odaklı bir dramatik gerilim. Kasaba ölüyor. Görünüşte kaybetme durumlarında zor seçimler yaparken, çökmekte olan bir toplumun gerçekleriyle yüzleşin. Veba sadece bir hastalık değildir. Herkesi kurtaramazsınız.

Veba kasabayı mahvediyor. Baş yerel şifacı öldü ve şimdi onun yerini alacaksınız. Beklenmedik müttefikler aramanız gerekecek. Yerel çocuklar bir şeyler saklıyor. Onların kurallarına göre oynamayı deneyin.

 

  • Ölümcül bir hastalıkla harap olmuş garip bir kasabada 12 gün.
  • Zaman çok önemli: Eğer onu dikkatli bir şekilde yönetmezseniz, basitçe tükenecektir. Sahip olduğunuz paha biçilmez dakikaları nasıl geçireceğinizi seçmeniz gerekecek.
  • Hayatta kalma gerilim filmi. Bedensel işlevlerinizi yönetmeniz, açlığı, susuzluğu, bitkinliği vb. Dengelemeniz gerekecek. Kaynakların toplanması anlamına gelmez. Tek başına hayatta kalmak zordur; müttefikleri kazanmak zorundasın.
  • Zorlu bir savaş. Vücut parametrelerinizi yönetmek ilk başta katlanılabilir görünebilir ve zaman geçtikçe daha da zorlaşır. Kendi bedeniniz sadece pes etmek ve size ihanet etmek için bir fırsat bekliyor. İşler kötüden daha kötüye değişiyor ve olasılıklar aleyhinize yığılıyor.
  • Bir düşmanla öldüremeyeceğiniz bir düello. Başlıca düşmanınız vebanın kendisidir, yenmek zorunda olduğunuz … maddi olmayan ve kötü niyetli bir varlıktır. Tahmin edebileceğinizden daha güçlü ve daha hain.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı