Güvenlik

Password Safe indir

Hemen İndir

Password Safe v3.42.1 indir, yi bir parola en az sekiz karakter içerir ve harfler hem küçük hem de büyük harf, sayılar ve simgeler içerir. Sahip olduğunuz her hesap için farklı bir şifre olması da önemlidir. Ancak bu, hangi anahtar kelimenin nereye gittiğini tamamen unutması anlamına gelir.
Password Safe indir
Password Safe indir, karmaşık kombinasyonları aynı yerde saklamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış küçük bir araçtır. Uygulamanın arayüzü çok basit, bu nedenle herhangi bir kullanıcı tarafından anlaşılması kolay olmalıdır. Programın kendisi, ihtiyacınız olan tüm şifreleri içeren veritabanını açmak için bir ana anahtar gerektirir. Giriş oluşturmak için girişe bir isim vermelisiniz. Ayrıca, kullanıcı adı ve şifreyi girmeniz gerekmektedir. URL, e-posta adresi ve kişisel notlar gibi ek ayrıntılar da doldurulabilir.

Şifre Oluşturma Programı bu girişlerin içeriği Panoya kopyalanabilir, böylece çeşitli hesaplarda oturum açmak için kullanılabilirler. Belirli bir hesap için tuş kombinasyonunu değiştirirseniz, mevcut girişleri düzenlemek her zaman mümkündür.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı