Overclock

PassMark BurnInTest Pro v9.1 B1008 indir Yeni Sürüm Full

Hemen İndir

PassMark BurnInTest Pro v9.1 B1008 indir Yeni Sürüm Full

PassMark BurnInTest Pro v9.1 B1008 indir Yeni Sürüm Full Rekabetle karşılaştırıldığında, program büyüklüğü için önemli olasılıklarla ayırt edilir. Kullanımı ile, diğerlerinin yanı sıra verimliliğini ve kararlılığını kolayca kontrol edebiliriz CPU, sabit sürücüler, optik sürücüler, RAM, 2D / 3D grafikler ve ses, ağ bağlantıları, yazıcılar ve hatta seri ve paralel USB bağlantı noktaları. Üretici ayrıca klavyeleri, Çevirmeli modemleri ve FireWire bağlantı noktalarını test etmenize izin veren eklentiler oluşturdu. Buna ek olarak, kullanıcılar programa dahil olmayan veya desteklenmeyen özel ekipmanın “test edilmesini” mümkün kılarak kendi komut dosyalarını yazabilir.

İşlevselliği nedeniyle, PassMark BurnInTest Pro hem sözde uzman hem de ileri düzey kullanıcılar tarafından kullanılabilir hız aşırtma ve daha az deneyimli olanlar, bilgisayarlarının ağır yük altında nasıl performans gösterdiğini kontrol etmek isteyenler. Araç, testleri kapsamlı ve manuel olmak üzere iki modda çalıştırmanıza olanak tanır. Birincisi, bilgisayarımızın desteklenen tüm bileşenlerini aynı anda test eder ve yaklaşık 15 dakika sürebilir. İkincisi, kullanıcının seçilen ekipmanın bireysel kriterlerini çalıştırmasına izin verir. Onlar aracılığıyla, diğerleri arasında kontrol edeceğiz voltaj ve maksimum CPU sıcaklıkları. Programın en büyük avantajı, döngü sayısından, bileşen yükü seviyesinden başlayarak, bireysel testlerin muazzam konfigürasyon olasılıklarıdır.

Testler tamamlandığında, döngü sayısı, işlem sayısı ve karşılaşılan hatalar hakkında bilgiler içeren bir rapor görüntülenir. Bilgisayarınıza bir metin veya HTML dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı