Aksiyon

Paranormal Activity: The Lost Soul Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Paranormal Activity: The Lost Soul Full indir Tek Link PC Oyunu

Paranormal Activity: The Lost Soul Full indir Tek Link PC Oyunu Pili aç bir el feneriyle donanmış olarak, kendinizi ağaçlık bir mahallede sessiz, ortalama görünümlü bir ev gibi görünen bir yeri keşfederken bulursunuz. Çok geçmeden, bu evde olup bitenlerin korkunç gizemini çözen ipuçlarını keşfederken ve sizi avlayan terörden hayatta kalmak için mücadele ederken yalnız olmadığınızı keşfedersiniz.

Daha da korkutucu bir deneyim için, Sürükleyici Hareket Rol Oynama Sistemimiz (IMRS) ile birlikte minimum Oda Ölçeği kullanarak sizi çevreye kaptıran oldukça popüler VR Moduna geçin. Öğreticiden sonra kendi başınasın. Yüzünüze sıfır ekran yönlendirmeleri veya HUD, daldırma deneyiminden asla alınmazsınız.

Oynanış uzunluğu oyun tarzına göre değişecektir. Bu oyunda Quicktime etkinliği yoktur ve hikayeyi keşfetmek ve çözmek oyuncuya bağlıdır. Evin içinde neredeyse açık bir dünya, bu yüzden yapabileceğiniz yerleri keşfedin. Tamamlayıcı, saatlerce bu oyunda olabilir. Her öğenin tam olarak nerede olduğunu bilmediğiniz sürece standart oyun süresi hala saat olacaktır. Bu yüzden lütfen öğelerin konumunu paylaşmayın ve başkaları için mahvetmeyin. Bunu daha da zorlaştırmak için gelecekte bazı rasgele seçimleri dahil edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı