Disk Araçları

Paragon Partition Manager 15 Home indir

Hemen İndir

Paragon Partition Manager 15 Home v10.1.25.779 + BootCD indir, Windows tabanlı PC için herhangi bir kullanıcıya çok çeşitli basit araçlar ve sabit diskin güvenli yönetimini sunan bir yardımcı yazılımdır . Açık ve sezgisel arayüzü, her sorunun bilgisayarın işletim sisteminden çözülmesini sağlar.

Paragon Partition Manager , yeni bölümlerin oluşturulması ve tamamlanması, halihazırda veri içeren mevcut yapılandırmanın değiştirilmesi gibi birçok özellik sunar – durum ne olursa olsun – özel bölümdeki önemli verileri ayırın ve güvenli hale getirin, yeni sistem için bölümlemeyi değiştirin.

Paragon Bölüm Yöneticisitek bir sisteme birden fazla sistem kurma veya kullanma imkanı sunan gelişmiş performans dosya sistemi sunar. Önemli belgelerin geri yüklenmesi de dahil olmak üzere sistem arızası durumunda basit bir geri yükleme işlevi sağlar.

Bu amaç için özel olarak tasarlanmış asistanlar, mevcut bölümler arasında mevcut alanın yeniden dağıtılması gibi, yaygın olarak daha karmaşık sorunları çözecektir. Performans öncesi sanal, tüm değişiklikleri fiziksel disk sürücülerine uygulamadan önce değerlendirme fırsatı sunar.
Paragon Partition Manager 15 Home indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı