Disk Araçları

Paragon Hard Disk Manager 15 Suite iNDİR

Hemen İndir

Paragon Hard Disk Manager 15 Suite Disk yönetim programı indir, Paragon Sabit Disk Yöneticisi , veri güvenliği, olağanüstü durum kurtarma ve bölüm yönetimine vurgu yaparak, sabit disk yönetimi için eksiksiz bir araç seti sunar.

Ayrıca, cömert yedekleme yöntemleri dizisinin yanı sıra OS geçişi ve VirtualBox ve WMware destekli sanallaştırma yöneticisi de belirtilmelidir.

Üst düzey bir yazılım paketi olarak tanıtılan Paragon Sabit Disk Yöneticisi, bu araçlar koleksiyonu tarafından sağlanan özellik kümesi hakkında önceden bilgisi olan ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış bir çözümdür.

Kolaylaştırılmış, ancak sezgisel bir arayüzle sarılmış olan yazılım, hızlı erişim ve kullanım kolaylığı için tüm kaynaklarını birbirine bağlayarak bir modülden diğerine sorunsuz bir şekilde gitmenizi sağlar.

Paragon Sabit Disk Yöneticisi tarafından sağlanan araç seti inanılmaz derecede zengindir ve bu nedenle özetlenmesi çok zordur. Ancak, ana olayları hızlı bir yürüyüş geliyor.

Bölümleme söz konusu olduğunda, uygulama modern HDD teknolojilerinin desteğini geliştiren gelişmiş bir motor kullanıyor. Yedekleme, geri yükleme, biçimlendirme, silme, gizleme, silme, taşıma veya yeniden boyutlandırma gibi işlemler, tüm işlem boyunca size yol gösteren sezgisel sihirbazlar aracılığıyla gerçekleştirilir.

Paragon Hard Disk Manager 15 Suite iNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı