Disk Araçları

Paragon ExtFS for Windows indir

Hemen İndir

Paragon ExtFS for Windows v4.0.64 indir, Daha önce Paragon ExtFS olarak bilinen Windows için Linux Dosya Sistemleri, Windows tabanlı bilgisayarlarından Ext2 / Ext3 / Ext4 bölümlerindeki verilere erişmesi gereken tüm kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır.

Sadece birkaç kelimeyle, bu yazılımın yardımıyla, kullanıcılar belgelerini ve diğer herhangi bir dosya türünü herhangi bir ExtFS bölümünden kolayca içe aktarabilir veya dışa aktarabilir ve ayrıca multimedya dosyalarını kopyalamadan açabilir ve görüntüleyebilirler.

Araç, kullanıcıların Linux altında çalışan bir NAS depolama biriminden kaldırılmış bir sabit diskteki dosyaları yönetmesi gerektiğinde son derece yararlı olduğunu kanıtlıyor. Bu program yüklendiğinde, diski yalnızca bir eSATA konektörü veya USB-SATA adaptörü aracılığıyla bilgisayara bağlamaları gerekir ve istenen dosyalara hemen erişebilirler.

Üst araç çubuğu sayesinde tüm işlevler her zaman elinizin altında olduğundan, araçla çalışmak çok basit bir işlemdir. Windows için Linux Dosya Sistemleri, Ext2 / Ext3 / Ext4 bölümüne kaydedilmişse, büyük bir filmi yeni bir sabit diske kopyalama gereğini ortadan kaldırır. Kullanıcıların sürücüyü yalnızca Windows PC’ye bağlaması gerekir ve diğer tüm multimedya dosyalarıyla birlikte videolara hemen erişilebilir.
Paragon ExtFS for Windows indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı