Güvenlik

Panda Rescue Disk 2016 indir

Hemen İndir

Panda Rescue Disk 2016 indir, Bazen, gerekli tüm önlemleri almanıza rağmen, bilgisayarınıza normal şekilde başlamasını önleyen bir virüs veya kötü amaçlı yazılım örneği bulaşabilir ve bu virüsler engellenebilir. Çoğu zaman, sistemimiz düzenli olarak yüklenemediğinde, örneğin virüs enfeksiyonu veya bazı sistem dosyası eksik olduğu için, kendimizi zor bir durumda bulduk.
Panda Rescue Disk 2016 indir Bu gibi durumlarda, Kurtarma CD’si çok kullanışlı hale gelir. Kurtarma CD’sini kullanarak önyükleme yapabilir ve sisteminizi tarayabilir, virüsü kaldırabilir, dosyaları kopyalayabilir  silebilir, bölümler oluşturabilir silebilir ve diğer birçok sistem görevini gerçekleştirebilirsiniz. Bir Kurtarma CD’si hepimiz için nimettir.

Saygın bir antivirüs şirketi kurtarma CD’lerini ücretsiz olarak sağlıyor. Burada, ileride kullanmak üzere indirebileceğiniz ve yazabileceğiniz birkaç ücretsiz kurtarma CD’sini paylaşıyoruz: USB kurtarma sürücüsü oluşturmak için yeni bir seçenekle bu sorunu çözmenizi sağlar. Bunu yapmak için, Panda Altın Koruması ana penceresinde, Kurtarma Kiti bölümünü ve ardından Kurtarma USB sürücüsü oluştur’u tıklayın . Bazen, bazı virüsler bilgisayarı virüssüz bir ortamda başlatmayı imkansız hale getirebilir. Bu durumda bilgisayarın virüssüz bir kurtarma CD’sinden başlatılması ve başlatma sırasında bir tarama gerçekleştirilmesi gerekir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı