Antivirüs

Panda Free Antivirus indir

Hemen İndir

Panda Free Antivirus v16.1.2 indir, bilgisayar performansından ödün vermeden Truva atlarını, solucanları, virüsleri, casus yazılımları, reklam yazılımlarını ve diğer kötü amaçlı etkinlik biçimlerini hızlı bir şekilde bulmak ve önlemek için bulut teknolojisine başvuran çok basit, kullanımı kolay bir anti-malware uygulamasıdır. Geçmişte kullanıcı topluluğu tarafından sıcak bir şekilde alındı ​​ve en son sürüm, kötü amaçlı yazılım tarama ve virüs algılama için daha erişilebilir bir yaklaşım sunuyor.

Panda Free Antivirus indir Kurulum prosedürünün tamamlanması çok az zaman alır. Ancak, Panda Free Antivirus Full indir, gerçekten düzgün çalışması gerekmeyen üçüncü taraf yardımcı programları indirip yüklemeyi önerdiğinden, kullanıcılar sihirbaz aşamalarından geçerken dikkatli olmalıdır. Biraz dikkat ederek önlenebilirler. Ayrıca, kurulumda hiçbir yerde belirtilmese de, Windows Gezgini sağ tıklatma menüsüne otomatik olarak bir giriş oluşturur. Panda Free Antivirus, hesabınızla ilişkili tüm Panda ürünlerini tek bir arayüzden yönetmenize yardımcı olacak merkezi bir uygulama olan Panda Dome ile birlikte dağıtılır . Başka bir deyişle, Panda Free Antivirus, Panda hesabınıza giriş yapmamayı veya böyle bir hesaba sahip olmamayı seçseniz bile etkindir.

Antivirüs, çeşitli tehdit türlerine karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. İstatistikler, engellenen tehditlerle birlikte taranan ve karantinaya alınan toplam dosyaları gösterir. Kullanıcılar tarama modülüne erişebilir, şüpheli etkinlik için etkin işlemleri izleyebilir, USB tabanlı virüs saldırılarını saptırabilir ve Windows’un başlatmayı reddetmesi durumunda acil önyükleme USB sürücüsü oluşturabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı