Anti-Malware

Panda Cloud Cleaner indir

Hemen İndir

Panda Cloud Cleaner v1.1.7 indir, tehditleri tespit etmek ve ortadan kaldırmak için Cloud teknolojisini kullanan bir kötü amaçlı yazılım önleme yazılımı uygulamasıdır. Tarama prosedürü otomatiktir, bu nedenle kullanıcı yardımı gerekli değildir, yani Panda Cloud Cleaner deneyimsiz kişiler tarafından bile kullanılabilir.
Panda Cloud Cleaner indir
Kurulduktan sonra, bilgisayarda tam tarama yapabilirsiniz. Collective Intelligence kullanarak Panda Cloud Cleaner, bilgisayarınızın güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için en son virüs tanımlarıyla düzenli olarak güncellenir. Ana uygulama penceresi diğer karelerin üstünde kalır, ancak taramalar sırasında normal kullanıcı etkinliğine izin vermek için görev çubuğuna küçültülebilir.

Dezenfeksiyon uygulamak bir düğmeye tıklayarak yapılır. Ancak, her eylem için bir sistemin yeniden başlatılması gerekir. Diğer gelişmiş araçlar, tüm süreçleri öldürmeye, dosyaların kilidini açmaya ve daha fazla değerlendirme için Panda laboratuvarlarına ürün göndermeye adanmıştır.

Panda Cloud Cleaner, sabit sürücünüzün boyutuna bağlı olarak bir tarama işini tamamlamak için biraz zaman alabilir. İyi bir tepki süresine sahiptir ve orta derecede CPU ve RAM kullanır. Ne yazık ki, tarama hedefini (ör. Özel sürücü veya dizin) ve türü (örn. Hızlı) seçme seçeneği sunmaz.

Uygulamanın gerçek zamanlı bir koruma içermediğini unutmayın, bu nedenle web tabanlı tehditlere karşı tam koruma için çok yönlü bir virüsten koruma ürünü yüklemeniz gerekir. Bunun dışında, Panda Cloud Cleaner etkilenen makineleri taramak ve çözmek söz konusu olduğunda oldukça güvenilirdir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı