Aksiyon

Painkiller Black Edition Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Painkiller Black Edition Full indir Tek Link - PC Oyunu

Painkiller Black Edition Full indir Tek Link – PC Oyunu Painkiller Black Edition, Painkiller ve 10 ek tek oyunculu seviye ve birçok yeni villans içeren genişleme paketi Battle Out of Hell’i içerir.

Gotik Hikaye, Çılgın Oyun. Painkiller, bir oyuncunun yoğun ve hızlı aksiyona olan açlığını gidermek için tasarlanmış birinci şahıs bir korku nişancı oyunudur. Bu bir adrenalin bağımlısının kabusu, cehennem gibi canavarların görünüşte sonsuz çetelerin içinde toplandığı yerdir.

Ağrı kesici grafiksel olarak eşsizdir. Tescilli PAIN Engine, artırılmış doku kalitesi ve yumuşak gölgeler, DOT3 çarpma haritalama, su yansımaları, cam simülasyonu, hacimsel ışık ve sis ve daha fazlasını içeren en yeni aydınlatma ve gölgeleme tekniklerini eklerken inanılmaz derecede yüksek bir poligon sayısı ortaya koyar. Havok 2.0 fizik motorunu takın ve tamamen fantastik bir ortamda gerçekçi bir ortam elde edin.

Cennet ve Cehennem arasında bir yerde mahsur kaldığınızda, yargı zamanınız yaklaşıyor. Yeraltı Dünyası kutsal olmayan savaşın eşiğinde ve sen sadece cehennem savaşında bir piyonsun. Arınmanız için savaşırken aldatmacaların ardındaki gerçekler ortaya çıkar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı