Aksiyon

Outlast indir Tek Link – PC Oyunu Türkçe

Hemen İndir

Outlast Oyunu indir Cehennem, tarihin en büyük oyun serilerinden bazılarının gazileri tarafından geliştirilen birinci şahıs bir hayatta kalma korku oyunu olan Outlast’ta hayatta kalamayacağınız bir deney. Araştırmacı gazeteci Miles Upshur olarak, Massive Asylum Dağı’nı keşfedin ve korkunç sırrını keşfedecek kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın cesaretiniz varsa.

Colorado’nun uzak dağlarında dehşetler Büyük İltica Dağı’nın içinde bekliyor. Uluslar arası Murkoff Corporation’ın “araştırma ve yardım” şubesi tarafından yeniden açılan akıl hastası için uzun süredir terk edilmiş bir ev olan sığınma, şimdiye kadar sıkı bir gizlilik içinde çalışıyor.

İsimsiz bir kaynaktan bahşiş veren bağımsız gazeteci Miles Upshur, tesise girer ve keşfettiği şey bilim ve din, doğa ve tamamen başka bir şey arasında korkunç bir çizgide yürür. İçeri girdiğinde, tek kaçış umudu Masif Dağı’nın kalbindeki korkunç gerçekle yatıyor.

Outlast, en korkunç canavarların insan zihninden geldiğini göstermeyi amaçlayan gerçek bir hayatta kalma korku deneyimidir.

Outlast indir Tek Link - PC Oyunu Türkçe

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı