Aksiyon

Outlast 2 Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Outlast 2 Full indir Tek Link - PC Oyunu

Outlast 2 Full indir Tek Link – PC Oyunu Outlast 2, beğenilen hayatta kalma korku oyunu Outlast’ın devamı niteliğindedir. İlk oyunla aynı evrende geçen, ancak farklı karakterlere ve farklı bir ortama sahip Outlast 2, insan zihninin derinliklerine ve karanlık sırlarına çarpık yeni bir yolculuk.

Outlast 2, vahşi doğanın derinliklerinde ve medeniyetten saklanmış bir kasaba olan Temple Gate’i doğurmak için kötü dünyamızı geride bırakan Sullivan Knoth ve takipçilerini tanıtıyor. Knoth ve sürüsü, zamanın sonundaki sıkıntılara hazırlanıyor ve sen de tam ortasındasın.

Karın Lynn ile çalışan bir kameraman olan Blake Langermann’sın. İkiniz risk almaya ve kimsenin dokunmaya cesaret edemeyeceği hikayeleri ortaya çıkarmak için derinlere inmeye istekli araştırmacı gazetecilersiniz.

Sadece Jane Doe olarak bilinen hamile bir kadının görünüşte imkansız bir şekilde öldürülmesiyle başlayan bir dizi ipucunu takip ediyorsunuz.
Soruşturma sizi Arizona çölüne, kimsenin ışık tutamayacağı kadar derin bir karanlığa ve delirmek yapılacak tek mantıklı şey olabilecek kadar derin bir yozlaşmaya götürdü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı