Bakım - Temizlik

OSToto PC Speeder Pro indir

Hemen İndir

OSToto PC Speeder Pro indir, gereksiz dosyaları kolayca kaldırmanıza, çeşitli kayıt defteri sorunlarını çözmenize ve sadece birkaç fare tıklaması ile bilgisayarınızı hızlandırmanıza yardımcı olacak, hafif ancak verimli bir sistem optimizasyon aracıdır. Program, bilgisayarınızın sağlık durumunu kontrol etme, önemsiz dosyaları, izleri, çerezleri ve eklentileri kaldırma, bilgisayar belleğini ve kaynaklarını optimize etme, ağ yapılandırmanızı ayarlama ve çok daha fazlası gibi çeşitli görevleri gerçekleştirebilir.

OSToto PC Speeder, ağ monitörü, sürücü yöneticisi, otomatik kapanma ve ağ hızı test cihazı gibi çeşitli kullanışlı araçlarla birlikte gelir. Tüm program seçenekleri ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

OSToto PC Speeder bilgisayar kaynakları ve sağlık durumu hakkında CPU yükü, bellek kullanımı, gereksiz dosyalar, gereksiz işlemler ve daha fazlası gibi ayrıntılı bilgiler sunar. Program ayrıca, güvenliğini, hızını ve kararlılığını artırmak için bilgisayarınızı temizlemenize yardımcı olacaktır.

OSToto PC Speeder, herhangi bir kayıt defteri hatasını kolayca bulmanızı ve düzeltmenizi sağlayacak bir Kayıt defteri birleştirme seçeneği sunar. Uygulama, arka planda çalışan ve önemli kaynakları tüketen gereksiz programları ve hizmetleri algılar ve sonlandırır.

OSToto PC Speeder Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı