Dosya Kurtarma

O&O DiskRecovery Professional Edition indir

Hemen İndir

O&O DiskRecovery Professional Edition Çok Kapsamlı Veri Kurtarma Programı indir, Bir bilgisayar felaketinden sonra, olabilecek en kötü şey tüm verilerinizi kaybetmektir. Ancak Neyse ki, O&O DiskRecovery gibi uygulamalarla kayıp verileri kurtarmak için her zaman son bir şans var.

O&O DiskRecovery, tüm sabit sürücünüzü veya başka bir aygıtı tarayan ve kurtarılabilir tüm dosyalar ile bir liste oluşturan profesyonel bir uygulamadır. Yalnızca belgelerle örneğin Word, Excel veya Access dosyaları değil, aynı zamanda fotoğraf, müzik ve filmlerle de çalışır.

Çalıştığınız sürücünün boyutuna bağlı olarak, tüm kurtarma işlemi sadece birkaç dakika ila birkaç saat sürebilir. Ancak kaybettiğinizi düşündüğünüz dosyaları kurtarmanızı sağlarsa, bekleme süresi buna değer. Ayrıca O&O DiskRecovery işlemi durdurmanıza ve daha sonra devam ettirmenize olanak tanır.

O&O DiskRecovery’nin kullanımı çok kolaydır: kurtarma işleminde size adım adım yol gösteren sihirbaz benzeri bir arayüze sahiptir. Ve bir noktada takılırsanız, endişelenmeyin: program iyice belgelenmiştir.
O&O DiskRecovery Professional Edition indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı