Dosya Kurtarma

Ontrack EasyRecovery Technician indir

Hemen İndir

Ontrack EasyRecovery Technician Veri Kurtarma Programı indir, Windows tabanlı medyanın kurtarılmasını sağlayan bir kendin yap yazılımı. Kullanıcılar hasarlı ve silinmiş dosyaları kurtarabilir, ayrıca başlatılmış disklerden bile biçimlendirilmiş veya bozuk birimlerden veri alabilir. Bu kullanımı kolay arayüz, en acemi kullanıcıların bile verilerini en az çabayla kurtarmasını sağlar.

Ontrack EasyRecovery Teknisyeni , silinen veya bozuk bir forma getirilen verileri kurtarabilen profesyonel bir uygulamadır. Birden fazla geri yükleme özelliğine sahiptir ve yerleşik kurtarma sihirbazları sayesinde tüm izleyiciler tarafından kolayca ele alınabilir.

Program, her türlü içerikle başa çıkabilen ve ayrıca medya ve çıkarılabilir sürücüler de dahil olmak üzere çeşitli sürücü türleriyle çalışabilen genel bir kurtarma çözümü olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, sürücü fiziksel olarak kusurlu olmadığı sürece, bozuk bir CD veya DVD veya bozuk bir RAID sistemi gibi ciddi hasarlı aygıtları da yönetebilir.

Şimdiye kadar oldukça cazip geliyor ve Ontrack EasyRecovery Teknisyeninin iyi bir üne sahip olduğunu inkar etmek yok. Parmağımızı takabileceğimiz bir aksilik varsa, bu ev kullanıcıları için biraz dik olabilir.

Bununla birlikte, bu yönüne ve programın başlığına bakıldığında, Ontrack EasyRecovery Teknisyeni, güçlü bir kurtarma çözümüne ihtiyaç duyulan iş ortamlarına karşı bir önceliktir.

Daha önce de belirtildiği gibi, uygulama, tüm kurtarma işlemi takip edilmesi kolay birkaç adım halinde kesildiği için, yalnızca son kullanıcıya fayda sağlayabilecek sihirbaz tabanlı bir yaklaşım benimser. Öncelikle, taranacak sürücünün türünü (sabit sürücü, bellek aygıtı, optik ortam, multimedya veya mobil aygıt veya RAID sistemi) seçmeniz, ardından size en uygun kurtarma senaryosunu seçmeniz gerekir.

Ontrack EasyRecovery Technician indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı