Bakım - Temizlik

OneSafe PC Cleaner Pro İndir

Hemen İndir

OneSafe PC Cleaner Pro v6.9.6.7 Bilgisayar açılış hızı programı indir, Bilgisayarınızı düzenli olarak kullanmak, kayıt defterinizi eski ve istenmeyen verilerle parçalanmış ve karmaşık hale getirir. OneSafe PC Cleaner ile PC’nizin kayıt defterini mükemmel durumda tutabilirsiniz Kırık bağlantı sorunları: kırık bağlantıları yeniden tanımlayarak veya silerek masaüstünüzü ve Başlat menünüzü temizleyin.

Bilgisayarınızın başlangıç ​​zamanını hızlandırın
Bilgisayarınız başlatılması sonsuza dek sürüyor mu? OneSafe PC Cleaner Başlangıç ​​Yöneticisi, ‘Başlat’ menünüzdeki istenmeyen programları tanımayı ve silmeyi kolaylaştırır. Başlat menüsünden yalnızca birkaç program silindiğinde başlatma ve kapatma süreleri önemli ölçüde geliştirilebilir.

İstenmeyen dosyaları ve kısayolları silin
OneSafe PC Cleaner zaman içinde bilgisayarınızda biriken gereksiz dosyaları ve kısayolları bulur ve siler, sabit diskinizde yer kaplar. Yazılım, kaldırılan programların geride bıraktığı geçersiz kısayolları ve dosyaları arar ve siler. OneSafe PC Cleaner ayrıca kayıt defterindeki gereksiz girişleri tanımlar ve siler.

OneSafe PC Cleaner Pro İndir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı