Anti-Malware

Norton Power Eraser indir

Hemen İndir

Norton Power Eraser v5.2.0.19 indir, Herhangi bir şey olursa, Norton Power Eraser agresiftir ve tarama sırasında meşru yazılıma diğer antivirüs yazılımları dahil zarar verebileceği noktaya kadar. Bununla birlikte, kullanıcılar geçmişte gerçekleştirdiği bu yanlış pozitif fiyaskoyu telafi eden geçmiş işlemleri gözden geçirebilir ve geri alabilir. Bunun dışında, uygulama çok etkilidir ve birçok kötü uygulamayı ve tehdidi hızlı bir şekilde tespit eder ve kullanımı kolaydır.
Norton Power Eraser indir Norton Power Eraser Full indir, Windows OS için derinden gömülü kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınızdan tamamen kaldıran gelişmiş bir güvenlik programıdır.
Norton Power Eraser, genellikle diğer kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulamaları tarafından algılanamayan aldatmaca, suçlu yazılım ve diğer kötü amaçlı yazılımları agresif bir şekilde hedefler. Yazılım, farklı uygulamalar için bulut tabanlı bir derecelendirme sistemi kullanır ve taranan nesneleri bir beyaz listeye ve buluttaki kötü uygulamaların bir listesiyle eşleştirir.
Norton Power Eraser Free Download çok basit bir kullanıcı arayüzü ile çalışır. Minimum kontrol vardır ve karmaşık yapılandırma gerektirmez. Uygulama çok agresif ve yanlış pozitifler de dahil olmak üzere kullanıcı onayı olmadan potansiyel tehditleri kaldıracak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı