Norton Antivirüs indir, Etkili antivirüs teknolojileri, çalıştırdığınız, indirdiğiniz ve eriştiğiniz dosyaları izler, ayrıca program davranışını izler ve herhangi bir zarar vermeden önce kötü amaçlı yazılımları algılamayı ve kaldırmayı amaçlar. Akıllı bir güvenlik duvarı internet bağlantılarınızı izler ve ağ saldırılarını engeller. Ve kendi başına da – karmaşık uyarılardan rahatsız olmayacaksınız. Tarama koruması, tıklattığınız bağlantıları kontrol ederek kimlik avı ve diğer kötü amaçlı sitelere erişimi önler.

Ayrıca, yetenekli bir spam filtresi, bir şifre yöneticisi / form doldurucusu, ağ monitörü, başlangıç ​​program yöneticisi, önyüklenebilir onarım diski, performansla ilgili araçlar ve daha pek çok şeyle birlikte çeşitli diğer Norton ürünleriyle entegrasyon elde edersiniz: ebeveyn kontrolleri, mobil güvenlik, Norton Zone (ücretsiz bir bulut tabanlı dosya paylaşım hizmeti) ve diğerleri. Ayrıca sisteminizin mümkün olan en iyi performansta çalışmasını sağlayan bir PC TuneUp bileşeni de vardır.

2014 sürümündeki en belirgin değişiklik, paketin şifre yöneticisi olan geliştirilmiş Norton Identity Safe’tir. Geliştirilmiş bir form doldurucusu artık sürükle ve bırak özelliğini destekliyor, girişleri doğrudan araç çubuğundan arayabiliyorsunuz ve arayüz genel olarak yenilendi. Yeni görünümden daha az eminiz – eskisinden daha rahatsız edici, daha karmaşık görünüyor – ancak burada bazı yararlı yeni işlevler var.