Antivirüs

Norton 360 Full Türkçe – Katılımsız

Hemen İndir

Norton 360 full indir, Parola yöneticisi, yedekleme yazılımı, çevrimiçi depolama, ebeveyn denetimleri, sınırsız VPN hizmeti ve mükemmel kötü amaçlı yazılım koruması ile birlikte üç farklı kimlik koruması gibi özelliklerle NortonLifeLock, en eksiksiz güvenlik (ve gizlilik) paketlerinden bazılarını sunar. Norton 360 full‘un sekiz farklı Windows antivirüs paketi, her şeyi tek bir yerde tercih eden, uygulamaları ve hizmetleri karıştırıp eşleştirmeyi tercih etmeyen ve Norton’un fiyatlarını karşılayabilecek kişiler içindir. Tüm bu entegrasyon özellikleri ekledikçe hızlı bir şekilde pahalı hale gelir.
Norton 360 Full Türkçe - Katılımsız Norton’un kötü amaçlı yazılım tarama motoru, tam taramalar sırasında çok fazla sistem kaynağı kullanır ve hiçbir Norton paketi dosya parçalama veya şifreleme sunmaz. Ancak dijital güvenliğinizi ve gizliliğinizi her açıdan kapsayacak tek bir çözüm arıyorsanız, NortonLifeLock’tan başka bir yere bakmayın.

Rakiplerinden hiçbiri güvenliğe kapsamlı bir yaklaşım sunmuyor. Kaspersky benzer şekilde mükemmel kötü amaçlı yazılım koruması ve bir dizi ekstra özellik sunar, ancak ürününde kimlik koruma seçenekleri yoktur. McAfee kimlik koruması sunar, ancak daha fazla kötü amaçlı yazılımın geçmesine izin verir.

Norton 360 full 2021: Sistem Gereksimleri?
Windows 7 8 8.1 ve 10 32 ve 64 bit mimari
Ram: 512 ve 1gb üstü

Kurulum: Verilen setup yükleyin kurulan 2015 norton sürümü, ardından antivirüsü güncelleyin, norton 360 full 2021 olacak, ve 3 aylık yasal key, hazır gelicek, crack veya serial gerekmiyor, ücretsiz ve yasal kullanım imkanı bulacaksınız her süre bitiminde silip, kurun, en kolay en basit ve temiz nortonu kullanmanın yöntemi.

Norton 360 full İndir

Yukarıdaki linkten Norton 360 full İndir programını indirebilirsiniz. 

Norton 360 full İndir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı