Anti-Malware

Network Malware Cleaner indir

Hemen İndir

EMCO Network Malware Cleaner indir, sizi ve ağınızı her türlü tehdit ve kötü amaçlı yazılıma virüsler, rootkit’ler, truva atları, solucanlar, casus yazılımlar, vb. Karşı koruyacak bir ağ güvenlik yazılımıdır. Bu aracı kullanarak ağınızdaki bilgisayarları sessizce tarayabilirsiniz. Bu yazılım ayrıca on binden fazla truva atı, virüs ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerini uzaktan algılama ve kaldırma gücü de verecektir. EMCO Network Malware Cleaner aynı anda birden fazla bilgisayarı tarayabilen hızlı ve güçlü bir araçtır ve tüm ağınızı yalnızca birkaç dakika içinde taramanızı sağlar.
Network Malware Cleaner indir
EMCO Network Malware Cleaner Türkçe indir, tüm çalışma gruplarında ve etki alanlarında yalnızca belirli bilgisayarları veya PC gruplarını sessizce tarayabilir ve özel yapılandırma gerekmeden kötü amaçlı yazılımları uzaktan algılayıp kaldırabilir. Bilgisayarların temizlenmesi otomatik olarak yapılabilir ve uzak kullanıcının çalışmasını etkilemez, ayrıca virüs korumasının devre dışı bırakıldığını da size bildirir.

EMCO Network Malware Cleaner Dowload, virüs tarama ve kaldırma kategorisine bir ektir. Ağınızın tüm düğümlerini tarayabilir ve seçilen tehditlerin herhangi bir örneğinin varlığını kontrol edebilir. Ana fikir, ağınızı farklı virüslerden temiz tutmaktır, ancak yeni şey, ağınızın tüm düğümlerini virüs, solucan, truva atı ve adwares için tarayabilir ve temizleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı