Arcade

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Full indir Tek Link

Hemen İndir

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Full indir Tek Link

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution Full indir Tek Link PC Oyunu NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM serisinin son bölümü oyunculara derin ve zengin NARUTO ortamında yeni bir deneyim sunacak. Tonlarca yeni teknik, geliştirilmiş mekanik, 100’den fazla oynanabilir karakter ve Destek Ninjaları ve Masashi Kishimoto tarafından tasarlanan yepyeni bir özel karakter (Mecha-Naruto).

Ninja Savaş Aksiyonu – İnanılmaz dövüşler ve orijinal animasyon, STORM serisinin inanılmaz aksiyonunu ve interaktif deneyimini daha önce hiç olmadığı kadar artırıyor.
Geliştirilmiş Oynanış – Güçlü Combo Ultimate Jutsu ve birleşik saldırılarla yeni Oyun mekaniği.
Daha önce hiç görülmemiş Kadro –100 Oynanabilir ve Destek Ninjaları, yeni karakterler ve ilk kez görünen varyasyonlar da dahil!
Özel Karakter – Masashi Kishimoto tarafından oyun için özel olarak tasarlanmış yepyeni bir karakter (Mecha-Naruto).
Ninja Dünya Turnuvası – 4 farklı Ninjanın kavga ettiği ve en çok Savaş küresini toplayanların kazandığı yeni ve heyecan verici tek oyunculu bir mod!
Akatsuki’nin kökenleri ortaya çıktı! – Şimdiye kadar ilk kez, kötü şöhretli çetenin arkasındaki anlatılmamış hikaye, oyuna işlenmiş bir animasyon aracılığıyla anlatılacak!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı