Antivirüs

NANO AntiVirus indir

Hemen İndir

NANO AntiVirus v1.0.14.71717 indir, güvenlik yazılımı pazarında yeni bir firma olmakla birlikte, çok kısa sürede yüksek düzeyde popülerlik kaydetti. Bu değer, sistemi aktif olarak koruyan gerçek zamanlı filtrelerin yanı sıra yüksek tarama hızına atfedilir. Diğer antivirüs ürünlerinin faydalandığı ünden yoksun olsa da, NANO AntiVirus en çok takdir edilen güvenlik uygulamaları tarafından üretilene benzer sayısız özellik sunuyor. Sezgisel bir tasarım, güncel koruma ve web için aktif bir monitör, kamuoyunun dikkatini çeken önemli noktalardır.
NANO AntiVirus indir
Kullanıcı dostu arayüz, tüm modüllerine erişim sağlayarak kötü amaçlı yazılımları bulmak için sistemin eksiksiz taramalarını gerçekleştirmenizi sağlar. Hızlı tarama modu daha kısa bir süre gerektirir ve önyükleme sektörleri, bellek ve kayıt defteri ile uğraşırken, Media Test disketleri, CD / DVD sürücülerini ve çıkarılabilir USB ve medya aygıtlarını tarayabilir.

System Guard bileşeni, şüpheli görünen her şeyi engelleyen ve karantinaya taşıyarak dosya ve web etkinliğinde sekmeyi etkin bir şekilde tutar. Antivirüs motorunun ayrıntılı bir etkinliği Olay Günlüğü’ne yerleştirilebilir.

NANO AntiVirus uygulamasının genel davranışı, Ayarlar bölümünden gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde ayarlanabilir. Burada, kısıtlama kurallarını, karantina seçeneklerini, ağ bağlantılarını, güvenilir nesneleri ve uygulamanın görünümünü özelleştirebilirsiniz.

Yan not olarak, bilgisayarınızı en son keşfedilen tehditlerden korumak için düzenli olarak bir veritabanı güncellemesi yapmanız önemle tavsiye edilir.

Sonuç olarak, NANO AntiVirus iyi bir izlenim bırakıyor, ancak bu sektördeki büyük köpekbalıkları için ciddi bir rekabet olarak kabul edilebilecek kadar uzun bir yol var. Birçok virüsten koruma çözümünün yaklaşımlarını yeniden gözden geçirdiğini ve buluta taşındığını görünce, NANO AntiVirus uygulamasının da aynı şeyi yapma zamanı geldi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı