Converter

myFFmpeg indir

Hemen İndir

myFFmpeg Dönüştürücü indir Basitliğe odaklanan myFFmpeg, tek bir komut satırı kodu yazmaya gerek kalmadan ultra yüksek kaliteli filmler oluşturmak için FFmpeg’i kullanmak için yeni bir yaklaşım getiriyor .

myFFmpeg , çok çeşitli kullanıcıların FFmpeg aracının özelliklerinden yararlanmasını sağlayan kullanımı kolay bir kabuk uygulamasıdır. Program, FFmpeg işlevlerinin kullanımını herkes için erişilebilir hale getiren kapsamlı bir arayüz sunar . Böylece multimedya dosyalarını dönüştürebilir, kırpabilir veya birleştirebilirsiniz.

FFmpeg aracı karmaşık video / ses dönüştürme, kodlama, mux / demux, kod dönüştürme, akış ve oynatma yeteneğine sahiptir. Çok sayıda dosya türünü ve formatını destekler, ancak araç yalnızca bir komut satırı yardımcı programı olarak gelir. Bu özellik birçok kullanıcının işlevlerini uygulamasını zorlaştırsa da, grafiksel bir arabirim sunan bir dizi program vardır.

myFFmpeg, dostça bir ortamda çalışırken FFmpeg özelliklerinden yararlanmanızı sağlayan böyle bir uygulamadır. Uygulama FFmpeg fonksiyonları için grafik arayüzü sunar: multimedya dönüştürme, kodlama, birleştirme, kırpma, DVD ISO görüntüsü oluşturma, görüntüleri görüntülere bölme.

myFFmpeg indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu