Overclock

MSI Kombustor indir

Hemen İndir

MSI Kombustor Benchmark Programı indirStress Testi Grafik kartlarınızı sisteminizin bileşenleri hakkında bol miktarda ayrıntı sunan sorunsuz bir kullanıcı arayüzünde test etmek için bu kullanışlı yazılıma başvurun.

MSI Kombustor , grafik kartınızda bir kıyaslama testi yapmanızı sağlayan bir yazılım uygulamasıdır. Bu durumda, video oyuncuları ve web geliştiricileri gibi sistem bileşenlerini dikkatle izleyen kullanıcılar tarafından ele alınabilir.

Programın arayüzü karmaşık değildir. Başlatmadan sonra, MSI Kombustor bilgisayarınızın ana grafik kartını, cihaz kimliğini, sürücüsünü ve OpenGL’sini ve grafik kartlarınızın sıcaklığını, yük seviyesini ve gücünü otomatik olarak görüntüler.

Çalıştırmanız için üç 3D testi vardır – Dalgalı Düzlem (GL2), Fraktal Çerçeve (GL3) ve Üçgen Ölüm (GL2). Böylece, bir stres testi yapabilir ve saniyedeki ortalama kareleri bulabilirsiniz.

1080p veya 720p’de bir ön ayar çalıştırmak da mümkündür; sistem kaynakları konusunda yüksek talep olmasına rağmen, bu tür testler özellikle üst düzey video oyunları söz konusu olduğunda kullanışlıdır. Ek bilgiler ve test puanları bir web sayfasında kontrol edilebilir.

MSI Kombustor’un ek özellikleri, 3D API’de (OpenGL 2, OpenGL 3, Direct 3D 9, Direct 3D 10, Direct 3D 11) GPU burn-in testi yapmanızı ve MSI, Torus, Sphere arasında bir 3D nesne seçmenizi sağlar. kutusu. Ayrıca, Post FX’i (hareket bulanıklığını yönetir) etkinleştirebilir, ayrıca müzikli bir OpenGL 4 ve PhysX kıyaslama testi yapabilirsiniz.

Ayarlar panelinden kenar yumuşatma modunu (2X MSAA veya 4X MSAA) etkinleştirebilir, tam ekran moduna geçebilir ve varsayılan çözünürlüğü değiştirebilir, ayrıca bir kürk rengi harita ve arka plan resmi seçebilirsiniz.

MSI Kombustor, bir test çalıştırırken bilgisayarınıza yüksek düzeyde yük bindirebilir, ancak bu normaldir. Bu süre zarfında, uygulamanın doğru sonuçlar verebilmesi için bilgisayardaki diğer tüm kullanıcı etkinliklerini kesintiye uğratmanız önerilir. Sonuç olarak, MSI Kombustor, grafik kartlarının yetenekleri ile ilgilenen kullanıcılar tarafından takdir edilmelidir.
MSI Kombustor indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı