MSI Afterburner v4.6.1 Full Türkçe indir Grafik kartının çalışma durumunu daha doğru göstermek için Afterburner eksiksiz bir izleme işlevi sunar: GPU çekirdek saati, bellek saati, sıcaklık, voltaj ve fan hızı dahil tüm önemli bilgiler, oyunlarda gerçek zamanlı bir ekran monitörüne sahiptir ve Windows Tepsi Simgesinde gerçek zamanlı bilgiler. Tüm ayarlar 5 profil olarak kaydedilebilir, kullanıcılar kısayol tuşları ile hızlı bir şekilde farklı ayarlara geçebilir.

Afterburner’ın yeni sürümü yalnızca en yeni NVIDIA GeForce 500 ve AMD Radeon HD 6000 serisi grafik kartlarını desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda Predator oyun içi video yakalama işlevini de ekliyor. Oyuncular artık favori oyunlarında en yoğun anlarını yakalayabilir ve bunları YouTube gibi sitelerde dünyayla paylaşabilir.

Makinenizi Android cihazınızdan izlemek ve overclock etmek için Android için MSI Afterburner’ı kullanabilirsiniz. MSI Afterburner Uygulamasını kullanmak için MSI Afterburner Uzak Sunucusunu bilgisayarınıza yüklemiş olmanız gerekir.