Converter

Movie DVD Ripper Ultimate indir

Hemen İndir

Movie DVD Ripper Ultimate Ses / Video Dönüştürme Programı indir, Bu aracı kullanarak DVD filmleri kopyalayın, yerel video dosyalarını çeşitli biçimlere dönüştürün, ses ve video ayarlarını kontrol edin, film indirin ve daha fazlasını yapın
Bu yazılımın adından da anlaşılacağı gibi, Movie DVD Ripper Ultimate DVD’leri kopyalamanızı ve AVI, MP4, FLV, WMV, 3GP ve MP3 gibi diğer dosya türlerine dönüştürmenizi sağlar. Hem acemiler hem de deneyimli kişiler tarafından kullanılabilir.

Programın arayüzü temiz ve sezgisel. “Sürükle ve bırak” yöntemi desteklenmediğinden, ağaç görünümünü kullanarak bir DVD klasörünü içe aktarabilirsiniz. Toplu işleme mümkün değildir.

Listeden DVD’nin başlığını, uzunluğunu, bölüm sayısını, bölüm aralığını, ses parçasını, altyazı dilini ve sapma durumunu kontrol edebilirsiniz. Bu nedenle, kodlama görevine devam etmek için tek yapmanız gereken çıktı hedefini ve biçimini belirtmektir.

Ayrıca, DVD’yi küçük, yerleşik bir medya oynatıcıda önizleyebilir ve kareleri yakalayabilir, ses parçasını ve altyazı dilini seçebilir, bölüm aralığını ayarlayabilir ve diğerlerini yapabilirsiniz.

DVD işleme programı düşük ila orta miktarda sistem kaynağı alır, iyi bir yanıt süresine sahiptir, bir görevi hızlı bir şekilde bitirir ve iyi bir görüntü ve ses kalitesini korumayı başarır. Testlerimiz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık, çünkü Movie DVD Ripper Ultimate donma, çökme veya pop-up hataları yapmadı. Ayrıca, çevrimiçi anlık görüntüler içeren kapsamlı bir yardım dosyasına göz atabilirsiniz.

Öte yandan, ses ve video ayarlarını yapılandıramazsınız (örneğin kare hızı, en boy oranı, bit hızı, kanal modu) veya programın davranışını değiştiremezsiniz (örn. Movie DVD Ripper Ultimate’ı kodladıktan sonra bilgisayarı otomatik olarak kapatmak için etkinleştirin). Bununla birlikte, bu aracı tüm kullanıcılara şiddetle tavsiye ederiz.

Movie DVD Ripper Ultimate indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı