Çeşitli Programlar

Microsoft Publisher 2013 v15.0 Full indir Tek Link

Hemen İndir

Microsoft Publisher 2013 v15.0 Full indir Tek Link

Microsoft Publisher 2013 v15.0 Full indir Tek Link Microsoft Publisher , baskı düzenleri gibi grafik özellikli pazarlama malzemeleri oluşturmak için popüler bir uygulamadır . Özellikle grafik tasarım deneyimi çok az olan veya hiç olmayanlara masaüstü yayınlama çabalarında yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle diğer masaüstü yayıncılık programları arasında oldukça rekabetçidir . Microsoft Publisher Pro

, gelişmiş düzenleme araçları ve kullanım kolaylığı arasında, kullanıcıların çekici ve profesyonel tebrik kartları, kartvizitler, broşürler, takvimler, etiketler, el ilanları, haber bültenleri, kartpostallar vb. Geliştirerek mesajlarını verimli bir şekilde iletmelerine olanak tanır.

Yazılımda istediğiniz gibi değiştirmekte özgür olduğunuz birkaç tasarım şablonu vardır. Şablonları kendi marka öğelerinizi, renk düzenlerinizi, yazı tiplerinizi, arka planınızı, şekillerinizi, tablolarınızı, metin kutularınızı, resimlerinizi vb. İçerecek şekilde değiştirmeniz yeterlidir. MS Publisher’da çok sayıda resim ve küçük resim bulacaksınız . Daha fazla görüntüye ve küçük resme ihtiyacınız varsa, bunları çevrimiçi kaynaklar özelliği aracılığıyla indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı