Macera

Metal Gear Rising Revengeance Full indir Tek Link

Hemen İndir

Metal Gear Rising Revengeance Full indir Tek Link Kojima Productions ve PlatinumGames tarafından geliştirilen METAL GEAR RISING: REVENGEANCE, ünlü METAL GEAR serisini yepyeni bir aksiyon deneyimi ile heyecan verici yeni bölgelere taşıyor. Oyun, yüksek frekanslı katana kılıcını intikam yolunda duran her şeyi kesmek için kullanan yarı insan, yarı cyborg ninja’ya dönüşmüş bir çocuk asker olan Raiden’i çevreleyen saf aksiyonu ve destansı hikaye anlatımını kusursuz bir şekilde birleştiriyor!

Metal Gear Rising Revengeance Full indir – Hem Xbox 360® hem de PlayStation®3’te büyük bir başarı olan METAL GEAR RISING: REVENGEANCE, güzelce hayata geçirilmiş bir HD ortamında çalışan tüm ünlü hareketler ve aksiyonlarla PC’ye geliyor.

Metal Gear Rising Revengeance Full indir – Bu yeni PC sürümü, üç DLC görevinin tümünü içerir: Blade Wolf, Jetstream ve VR Görevleri, Raiden için tüm özelleştirilmiş vücut yükseltmelerine ek olarak: White Armor, Inferno Armor, Commando Armor, Raiden’s MGS4 body ve her zaman popüler Cyborg Ninja.

Metal Gear Rising Revengeance Full indir Tek Link

Metal Gear Rising Revengeance – Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Vista, XP, 7, 8 ve üstü

İşlemci: Intel Core i5-2400 veya daha iyisi

Ram: 2 yada 4 gb bellek önerilir

Sürüm: 9.0c / Sabit Disk alanı: 25 gb

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 450 ve üzeri

Metal Gear Rising Revengeance Full indir

Yukarıdaki linkten Metal Gear Rising Revengeance Full indir işlemini başlatabilirsiniz. 

Metal Gear Rising Revengeance Full indir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı