Arcade

Megadimension Neptunia VII Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Megadimension Neptunia VII Full indir Tek Link - PC Oyunu

Megadimension Neptunia VII Full indir Tek Link – PC Oyunu Yeni rakipler Gamindustri’nin kontrolünü ele geçiriyor ve Neptün görünürde yok. Şimdi gizemli bir yabancının devasa bir kötülükle savaşmasına yardım etmesi, Tanrıça unvanını geri alması ve puding için biraz zaman bulması gerekiyor! Bu JRPG’de Dev Savaşlar, çoklu dünyalar ve çoklu hikayelerle bir sonraki nesle geçin!

Yeni Savaş Özellikleri Karakterler daha güçlü saldırılar için bağlantı kurabilir, “Parça Kırma” düşmanları istatistiklerini düşürmek ve özel saldırıları devre dışı bırakmak için parçalara ayırmanıza olanak tanır ve “Dev Savaşlar” içinizdeki stratejiste meydan okuyacak sınırlar getirir!
SONRAKİ mod Artık ikinci bir dönüşüm var! Yeni özel beceriler ve CPU’lar için yeni bir kostüm içeren NEXT modu ile bu büyük kötüleri parçalara ayırabilirsiniz!
Üç Dünya, Üç Hikaye Üç farklı hikaye modu! Yanınızda yeni CPU’lar ve karakterlerle, Gamindustri’yi kurtarmak için üç boyutta savaşmalısınız!
Yeni Zindan Mini Oyunu! Klasik “Spelunker” a saygı duruşu, bu zindanı zaman sınırının altında temizlediğinizde özel eşyalar alacaksınız!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı