Anti-Malware

McAfee VirusScan Enterprise indir

Hemen İndir

McAfee VirusScan Enterprise v8.8 indir,Tıpkı ev kullanıcıları gibi şirketlerin de bilgisayarlarında depoladıkları verilerin kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı güvenli ve iyi korunmasını sağlamaları gerekir. McAfee VirusScan Enterprise, özellikle antivirüs koruması açısından şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuş böyle bir üründür.İş gereksinimlerini karşılaması gerektiği için McAfee VirusScan Enterprise, yalnızca bilgisayarlarda değil, sunucularda depolanan içerikleri de koruyabilir, bu nedenle ek ürünlere artık gerek yoktur.
McAfee VirusScan Enterprise indir Uygulamanın işlevlerine, arabellek taşma korumasını, teslim edilen e-posta tarayıcısını ve erişime açık tarayıcıyı kolayca etkinleştirebilen veya devre dışı bırakabilen yöneticilerin yanı sıra belirli zamanlarda taramayı programlayabilen yöneticiler tarafından kolayca erişilebilir. Daha doğrusu, McAfee VirusScan Enterprise, McAfee işlemlerinin en saldırgan kötü amaçlı yazılımlar tarafından bile sonlandırılamayacağı şekilde yapılandırılabilen erişim koruma kurallarıyla birlikte gelir. Oluşturulan kuralları ihlal etme girişimleri günlüğe kaydedilir ve oluşturulan dosya, tehdidi tanımlamak ve izole etmek için güvenlik uzmanları tarafından analiz edilebilir.

Ayrıca, entegre Arabellek Taşması Koruması özelliği sayesinde McAfee VirusScan Enterprise, etkilenen uygulamaların ana makinede rastgele kod çalıştırmasını engelleyebilir ve her denemeyi detaylandıran günlük dosyaları oluşturabilir.

Virüsler, truva atları, casus yazılımlar, solucanlar ve diğer kötü amaçlı yazılım tehditleri de e-posta yoluyla yayılabildiğinden, McAfee VirusScan Enterprise, kullanıcılar tarafından erişilmeden önce hem e-posta iletilerini hem de eklerini taramak için özel bir modül entegre eder. Etkilenen öğeler, daha fazla analiz için önceden tanımlanmış bir klasöre taşınabilir veya bulaşmayı önlemek için otomatik olarak silinebilir. Özetlemek gerekirse, McAfee VirusScan Enterprise, verinin uygulama tarafından korunan tüm sunucular ve masaüstlerinde güvenli olduğundan emin olmak için patentli McAfee teknolojisine ve ek güvenlik araçlarına dayanan bir antivirüs çözümü ile güvenlik duvarı arasındaki bir kombinasyondur. Yöneticiler ürünü değerlendirme süresinin ötesinde kullanmak istiyorsa bir lisans gerekir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı