Anti-Malware

Malwarebytes Premium indir

Hemen İndir

Malwarebytes Premium Zararlı Yazılım Temizleme Aracı indir, virüsleri, casus yazılımları, Truva atlarını, solucanları, çeviricileri, rootkit’leri, istismarları ve kötü amaçlı web sitelerini ve diğer web tabanlı tehditleri savuşturmak için tasarlanmış ücretsiz kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulaması etrafında etkileyici bir hayran tabanı oluşturdu.
Malwarebytes Premium indir Ücretsiz sürüm, zamanlanmış taramalar, gerçek zamanlı koruma, çıkarılabilir sürücü taramaları ve kötü amaçlı web sitesi engelleme içermez. Bu özellikler ve daha fazlası Malwarebytes Anti-Malware Premium adlı ücretli sürümde mevcuttur.

Ücretsiz uygulamanın ana avantajı, geleneksel bir virüsten koruma yazılımının gerçek zamanlı korumasıyla eşleştirerek çevrimiçi tehditlere karşı ikincil bir savunma hattı olarak çalıştırılabilmesidir. Malwarebytes Anti-Malware kurmak, virüsten koruma uygulamalarında ne kadar deneyimsiz olursa olsun, genellikle herhangi bir kullanıcı için sorun oluşturmaz. Arabirime gelince, büyük düğmeler ve her seçeneği açıklayan kısa açıklamalar sayesinde, araç aldıkları kadar sezgiseldir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı