Anti-Malware

Malwarebytes AdwCleaner indir

Hemen İndir

Tarayıcı Anasayfa Düzeltme ve Toolbar Silme Programı indir, Malwarebytes AdwCleaner indir, araç çubuklarını, reklam yazılımlarını ve benzer tarayıcı tabanlı zararlıları kaldırmanıza yardımcı olabilecek kompakt ve taşınabilir bir araçtır.
Malwarebytes AdwCleaner indir Başlamak çok kolay. Tara yı tıklayın ve bir dakika içinde program raporu buldukları her şeyi birkaç sekmede düzenler: Hizmetler, Klasörler, Dosyalar, Kısayollar, Zamanlanmış Görevler, Kayıt Defteri, Firefox, Chrome.

AdwCleaner test bilgisayarımızda oldukça agresifti ve güvenli olduğunu düşündüğümüz bazı uygulamaları vurguladı. Bununla birlikte, daha şüpheli dosyaları tespit etmek de iyi bir iş çıkardı ve programa her zaman bir şey tutmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Her şey başlangıçta “Sil” olarak işaretlenmiş ve Tümünü temizle seçeneği bulunmamasına rağmen, yalnızca 20 öğeden birini silmek istiyorsanız, diğerlerini el ile temizlemeniz gerekir.

Temizleme seçeneğini seçtiğinizde program, her şeyi kapatmanız ve seçilen öğeleri kaldırmak için bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerektiği konusunda sizi uyarır. Bu biraz rahatsız edici olabilir, ancak en iyi eylem tarzıdır ve fikrinizi değiştirirseniz her zaman İptal’e basabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı