Disk Araçları

Macrorit Partition Extender İNDİR

Hemen İndir

Macrorit Partition Extender indir, Bölümü komşu bölümden boş alanla hızla genişletin ve diskte varsa ayrılmamış alanı otomatik olarak bölümle birleştirin, ayrıca, bölümü el ile daraltmaya ve bölümü genişletmek için ayrılmamış alan oluşturmaya gerek yoktur, çoğu durumda, küçük boyutlu bölümü tek bir tıklamayla daha büyük bir bölüme genişletme

Bölümlerinizi yönetmek istiyorsunuz, ancak yanlış yaparsanız verilerinizi karıştırmaktan korkuyorsunuz. Farklı ticari disk yönetim platformlarını keşfetmek daha da göz korkutucu. Korkma! Sadece bugünün indirimli yazılım promosyonu Macrorit Partition Extender Pro’yu alın!

Macrorit Partition Extender Pro, verilerinizi korurken sabit diskinizdeki bölümleri genişletmenize ve yeniden boyutlandırmanıza olanak tanır. Macrorit Partition Extender Pro ile, Windows 10/8/7 / Vista ve Windows’un hem 32 bit hem de 64 bit sürümleri için desteğin tadını çıkarırken disk birimlerini, C: sürücülerini, sistem bölümlerini ve birincil bölümleri genişletebilirsiniz. XP.

Devrim niteliğinde bir algoritma ve benzersiz veri koruma teknolojisi sunan Macrorit Partition Extender Pro, bölüm uzantısı sırasında verilerinizin% 100 güvenli kalmasını garanti eder. Disk bölümlerini genişleterek bölümleri genişleterek ne kadar daha iyi performans elde edilebileceğini bugün öğrenin!

Macrorit Partition Extender İNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı