Disk Araçları

Macrorit Partition Expert indir

Hemen İndir

Macrorit Partition Expert v5.3.9 indir, bölümü genişletmenize, oluşturmanıza ve biçimlendirmenize, düşük disk alanı sorununu düzeltmenize, MBR ve GPT  diskinde disk alanını kolayca yönetmenize izin veren güçlü bir ücretsiz bölüm programıdır. Bu tamamen ücretsiz disk yönetimi yardımcı programı, Windows XP, Vista, Windows 7/8 ve en son Windows 10 dahil 32/64 bit Windows İşletim Sistemini destekleyen ev kullanıcıları için tasarlanmıştır

Temel disk bölümleme yeteneğinin yanı sıra, bir bölüm kurtarma sihirbazı gibi oynayan gelişmiş kapatma koruması ve veri felaket kurtarma teknolojisine sahip tek bir boş disk bölümü yönetim yazılımıdır ve bu da artık veri kaybı konusunda endişelenmemeniz anlamına gelir.

Macrorit Disk Partition Expert Free, disk sürücülerinizi ve bölümlerinizi renk kodlu disk ekranları ile kullanımı kolay bir arabirimden oluşturur, kopyalar, taşır, yeniden boyutlandırır ve yönetir. Diskleri biçimlendirir, birimleri ve ayrılmamış alanı siler, diskleri birleştirir, disk yüzeylerini test eder ve diğer önemli işlemleri gerçekleştirir.

Macrorit Partition Expert indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı