Converter

M4VGear indir

Hemen İndir

M4VGear Dönüştürücü indir M4VGear , iTunes’dan satın aldığınız en sevdiğiniz film ve videolardan DRM korumasını kaldırma yeteneği sağlamak için geliştirilmiş, kullanıcı dostu ve güvenilir bir yazılım parçasıdır .

İTunes’dan edindiğiniz filmlerle, özellikle de kiralananlarla ilgili sorun, bunları yalnızca 30 günlük bir zaman diliminde izleyebilmenizdir ve bir filmi izlemeye başlarsanız, önümüzdeki 24 saat içinde de tamamlamanız gerekir, aksi takdirde kullanılamaz hale gelir.

Bu nedenle, filmi izleyebileceğiniz süreyi uzatmak isteyebileceğiniz anlaşılabilir bir durumdur ve M4VGear’ın devreye girip size yardımcı olabileceği yer burasıdır.

Kısa ve sorunsuz bir kurulum işleminden sonra, yardımcı programla çalışmaya başlayabilirsiniz, ancak iTunes’un M4VGear’ı kullandığınız sisteme yüklemeniz gerektiğini unutmayın , aksi takdirde DRM videoları yükleyemez.

Videolarınızı DRM’siz dosyalara dönüştürmek için ‘Film Ekle’ düğmesini tıklayarak yüklemeniz gerekir. Ardından, açılır menüden (‘Film’, ‘Müzik’, ‘TV şovu’ vb.) ‘Kaynak’ kategorisini seçebilir ve işlemek istediğiniz bir veya daha fazla öğeyi seçebilir ve sonunda ‘Tamam’ düğmesine basabilirsiniz..
M4VGear indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı