Disk Araçları

M3 BitLocker Decryption Professional indir

Hemen İndir

M3 BitLocker Decryption Professional Harddisk Şifre Kırıcı Program indir, sistem hasarı veya bozulması durumunda şifrelenmiş bir Bitlocker sürücüsünden kolayca veri almanızı sağlayan kapsamlı bir uygulamadır. Böylece yazılım ister sistemde ister çıkarılabilir bir USB bellek aygıtında olsun, Bitlocker sürücüsünde bulunan verilerin şifresini çözebilir.

Bitlocker şifreleme geçersiz kılma
Bitlocker sürücüsü, güçlü şifreleme kullanarak önemli verileri korumak için tasarlanmış Windows aracıdır. Bitlocker şifreli sürücüyü etkinleştirebilir ve paylaşmak istemediğiniz hassas bilgileri kaydedebilirsiniz. Bitlocker aracı kullanılarak şifrelenen fiziksel alan tüm bir disk veya yalnızca bir birimin belirli bir kesimi olabilir.

Bu tür bir sürücüden veri kurtarma, özellikle de felaket durumunda, örneğin Bitlocker sürücüsünün şifreleme / şifre çözme başarısız olduğunda zordur. Bununla birlikte, M3 BitLocker Şifre Çözme, hasarlı, bozuk veya erişilemeyen Bitlocker sürücülerden veri parçalarını alabilir. Yazılım, ister sistemde isterse bir USB cihazında olsun, Bitlocker sürücülerindeki verilerin işlenmesini destekler.

M3 BitLocker Decryption Professional indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı