Converter

Lucion FileConvert Professional Plus indir

Hemen İndir

Lucion FileConvert Professional Plus Dönüştürücü indir özellikle taranan öğeler, fakslar, görüntüler ve Word belgeleri gibi dosyaları PDF dosya biçimine dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir yazılım uygulamasıdır.

Dahası, aynı anda birden fazla dosyayı işlemek için toplu iş modunu etkinleştirebilir, görevleri zamanlayabilir ve kullanıcı tanımlı konumdan içe aktarılacak dosya türlerini seçebilirsiniz, örneğin TIF, PDF, GIF, PNG, JPG, TXT, DOC, XLS, PPT ve HTML.

Ayrıca alt klasörler ekleyebilir, dönüşümün sonunda girdi dosyalarını silebilir, çıktı öğeleri için aynı dizin yapısını kullanabilir ve kaydetme dizinini seçebilirsiniz.

FileConvert, dönüştürme işlemini duraklatma veya devam ettirme, dönüştürülen her öğenin durumu, öğeleri durumlarına göre filtreleme (ör. İptal edildi, atlandı, başarısız oldu) hakkında bilgi için Geçmiş panelini kontrol etme ve listeyi dönüştürülmüş ile dışa aktarma olanağı sunar. belgeler ve düz metin dosyasına günlük.

Bu yardımcı programda verilen en iyi özelliklerden biri, taradığınızda belgeler arasında özel ayırıcılar eklemenizi sağlayan, öğelerinizi sınırlandırmak için özel sayfalar olan akıllı bir sistemdir. Ayırıcılar kullanarak dosyaları toplu moddan tarayıcıdan dönüştürebilir ve her öğeyi otomatik olarak farklı bir konuma kaydedebilirsiniz.

Üç farklı tipte ayırıcı oluşturabilirsiniz, bunlar genel bir amaçtır: belge ayırma, sabit uzunlukta sayfalar eklemek için standart türler, dosya adı kuralları, seçilebilir dönüşüm biçimleri veya PDF’ye yer imi koymak için yer imleri.

Testlerimiz sırasında FileConvert’in birden fazla dosyayı oldukça hızlı ve hatasız işleyebildiğini fark ettik. Sistem kaynakları ile oldukça dostudur, bu nedenle bilgisayarın genel performansı engellenmez.

Lucion FileConvert Professional Plus indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı