Lost Planet 3 Full indir Tek Link – PC Oyunu Lost Planet serisinin dönüşünü karakterize eden aşırı ve öngörülemeyen koşullar, her zamankinden daha sert. Lost Planet 3, önsezili gezegen ve EDN III’ün kolonyal tarihi hakkında yeni gerçekleri ortaya çıkarıyor.

Lost Planet 3, EDN III ile ilgili tehlikeli ama kazançlı bir sözleşme yapmak için Dünya’dan ayrılan bir teçhizat pilotu olan Jim Peyton’ı tanıtıyor. Gezegeni kolonileştirmeye hazırlayan Neo-Venüs İnşaat (NEVEC) için çalışan Jim, Coronis üssündeki öncü arkadaşlarına katılır ve keşfedilmemiş araziyi araştırmaya ve gezegenin enerji kaynağı olan Termal Enerji’den örnekler almaya başlar.

NEVEC’in mevcut Termal Enerji rezervi azaldığından, Coronis misyonunun kaderi, bulunan enerji kaynağının doğal kaynağına bağlıdır. Bunun ailesine büyük bir ödeme ve erken dönüş bileti için harika bir fırsat olduğunun farkına varan Jim, tehlikeli ortam ve yerli Akrid’in tehdidi riskine göğüs gerer.
Evden uzakta bir ev olarak hareket eden ve sahada Jim’e yardımcı olabilecek bir dizi araçla övünen elektrik, Jim’in güvenliğini sağlıyor ve sadece sözleşmeli çalışmaları için değil, aynı zamanda sürekli değişen iklime karşı koruması için de çok önemli.

Lost Planet 3, yaya savaşları ve yoğun birinci şahıs eylemi de dahil olmak üzere çok çeşitli bir oyun yelpazesi sunacak. Bir dizi çok oyunculu mod ve zorlayıcı bir tek oyunculu deneyimle, Lost Planet 3, Lost Planet evreninin derinliklerine inecek ve EDN III’ün benzersiz ve dinamik ortamında gizli gerçekleri ortaya çıkaracak.