Macera

Lost Planet 2 Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Lost Planet 2 Full indir Tek Link - PC Oyunu

Lost Planet 2 Full indir Tek Link – PC Oyunu Lost Planet 2’nin hayattan daha büyük aksiyonu PC’ye geliyor! Lost Planet 2 , Xbox 360’ta çıkış yapan ve piyasaya sürüldükten sonra dünya çapında 2,3 milyon birim satmaya devam eden, dönüm noktası olan üçüncü şahıs nişancı Lost Planet ™: Extreme Condition’ın devamı niteliğindedir. Lost Planet 2, EDN III dünyasına ve gelecekteki insanlığın belirsiz kaderine daha derin bir bakış sunuyor.

Konsol versiyonlarındaki görsel başarılarıyla şimdiden beğeni toplayan Lost Planet 2, bilgisayardaki 3D deneyimi tanımlayacak. Çarpıcı ortamlar, oynatıcıyı NVIDIA Vision Surround teknolojisine çekecek ve yeniden dengelenmiş oyun ve geliştirilmiş kontrol mekaniği, Lost Planet 2 PC’yi en iyi Lost Planet deneyimi haline getirecek.

İlk oyunun olaylarından bu yana on yıl geçti ve EDN III’ün yüzü önemli ölçüde değişti. Toprak şekillendirme çabaları başarılı oldu ve buzlar erimeye başladı, yemyeşil tropikal ormanlara ve acımasız sert çöllere yol açtı. İnsanlık, EDN III’teki silahlara ve araçlara güç veren değerli Termal Enerjinin kontrolünü ele geçirmek için bir iç savaşa girdi ve çeşitli gruplara ayrılma ile sonuçlandı.

Oyuncular, birbiriyle bağlantılı 6 bölüm boyunca her bir fraksiyondan kahramanları kontrol edecek, savaşı her birinin perspektifinden izleyerek gerçekten benzersiz bir interaktif deneyim yaratacak. Bu konsept ile oyuncular, hikaye konuları farklı oyuncuların bakış açılarından geliştikçe çok daha dinamik bir şekilde hikayeye dahil olma fırsatına sahip olacaklar.

Yoğun ve aksiyon dolu kampanya modu, çevrimiçi olarak 4 oyuncuya kadar takımlar oluşturma yeteneği ile birlikte gelir. Derin tek oyunculu ve eşli modların ötesinde, Lost Planet 2, her biri kendi özelleştirilebilir avatarına sahip 16 oyuncuya kadar çevrimiçi rekabet etmesine izin veren kapsamlı çok oyunculu modlarla doludur.

Hiçbir aksiyon oyunu, bir silah cephaneliği olmadan tamamlanmış sayılmaz ve Lost Planet 2 , oyuncuların şüphesiz düşmanları serbest bırakmaları için çok çeşitli donanımlara sahiptir. Makineli tüfekler, pompalı tüfekler, roketatarlar, lazerler, keskin nişancı tüfekleri, el bombaları ve bir dizi başka silah oyun boyunca dağılmış durumda. Lost Planet’te oynanışı gerçek bir 3 boyutlu deneyim haline getiren çengel kancalar geri döndü ve oyuncuların hızlı bir şekilde yüksek konumlara geçerek taktiksel avantaj elde etmelerine olanak tanıyor.

Lost Planet 2’nin en büyük silahları iki ayak üzerinde geliyor: ağır silahlı ve zırhlı robotik Can Giysileri, ilk oyundan daha fazla sayı ve çeşitlilikle geri dönüyor. Diğer araçlara dönüşen, üç oyuncuyu tutan ve hatta birden fazla oyuncuyu çalıştıran bazı VS var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı