Antivirüs

Loaris Trojan Remover V3 indir

Hemen İndir

Loaris Trojan Remover, ilginçtir ki ve şaşırtıcı bir şekilde Truva atları, Truva atları ve diğer kötü amaçlı yazılımlarla mücadele etmesi gereken antivirüs programları altında gizlenirler. Kullanıcı kötü amaçlı yazılım tarayıcısının gizli bir Truva atı olup olmadığı konusunda endişe duyuyorsa, yüklemeden önce uygulamayı başka bir kötü amaçlı yazılım tarayıcısı üzerinden çalıştırmanız önerilir. Loaris Trojan Remover’ı kurmak genellikle nüanslar olmadan gerçekleşir. Bu kötü amaçlı yazılım yakalayıcı ile yüklenmiş başka öğe yok.

Loaris Trojan Remover – Arayüz

Loaris Trojan Remover V3 indir Loaris Trojan Remover, yeşil arabirimin sol tarafında, Tarama, Günlük dosyalarını görüntüleme, Karantina alanına, Erişim Araçlarına ve Kurulum seçeneklerine sahip menü bulunur.

Ana tarama ile, çalıştırmak için daha fazla yapılandırma gerektirmeden hızlı bir tarama yapan Standart tarama, taramaya devam etmeden önce hangi parametrelerin önemli olduğunu seçmek için Özel tarama ve yazılımın her tür taramasını içeren Tam tarama vardır. yapabilir.

Loaris Trojan Remover V3 indir

Loaris Trojan Remover – Tarama

Loaris Trojan Remover, tarama genellikle çok zaman almaz, ancak bilgisayarın boş zamanı sırasında çalıştırmak daha iyidir, böylece sistem kaynakları yoğun bir günde aşırı kullanılmaz.

Loaris Trojan Remover, ücretsiz tarayıcıların genellikle görmezden geldiği PUP’u (potansiyel olarak istenmeyen programlar) işaretler. Virüs olmamasına rağmen, bazıları zahmetlidir ve hatta gizliliğinizi tehdit edebilir. Onlara ihtiyacınız yok ve Loaris onları kaldırıyor.

Loaris Trojan Remover İndir

Yukarıdaki linkten Loaris Trojan Remover İndir işlemini yapabilirsiniz. 

Loaris Trojan Remover İndir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı