Macera

Lifeless Planet SKIDROW indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Lifeless Planet SKIDROW indir Tek Link - PC Oyunu

Lifeless Planet SKIDROW indir Tek Link – PC Oyunu Uzak bir gezegende yaşam arayan bir astronot, terk edilmiş bir Rus kasabasını keşfeder. Gizemli bir genç kadın onu tuhaf ve ölümcül bir fenomenden kurtarana kadar görevinin bir aldatmaca olduğundan şüpheleniyor … Lifeless Planet, eski tarz bir bilim kurgu hikayesi ve ruhuna uygun muhteşem ortamlar sunan üçüncü şahıs bir aksiyon-macera oyunudur. klasik aksiyon maceraları.

Gezegene sert bir iniş yaptıktan sonra astronot, yaşam açısından zengin olduğu bildirilen gezegenin bunun yerine çorak bir çorak arazi olduğunu keşfeder. Mürettebatını aramaya gittiğinde, daha şaşırtıcı bir keşifte bulunuyor: İnsanların bu gezegene yıllar önce geldiğine dair kanıt! Sovyet döneminden kalma terk edilmiş bir Rus kasabasına geldiğinde, görevini anlamaya çalışıyor. Gezegene ışık hızıyla yaptığı yolculuk onu zamanda geri mi gönderdi? Yoksa bunların hepsi garip bir Soğuk Savaş aldatmacası mı?

Yol boyunca astronot, gezegenin düşman atmosferinde bir şekilde hayatta kalabilen bir Rus kadın Aelita ile tanışır. Olağandışı bir doğa olayıyla, cildi toprağın ayaklarının altında yeşil parlamasına neden olur. Oyuncu, bu parlayan izleri hain ve ölümcül tehditlerin ötesinde gezegende bir rehber olarak kullanmalıdır. Onu güvenliğe mi götürüyor … yoksa zamansız bir ölüm mü?

Cansız Gezegen, Soğuk Savaş dönemi bilim kurgu öykülerinden ilham alarak insanoğlunun uzay yolculuğu arzusu hakkında sorular sordu. Ya galakside başka bir gezegene seyahat ettiyseniz, sadece orada bulunan insanları bulmak için? Ne tür bir insan tek yönlü bir göreve kaydolur, Dünya gezegenini ve tanıdıkları ve sevdikleri herkesi geride bırakarak … Dünya benzeri bir gezegeni aramaya gider?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı