Aksiyon

Left 4 Dead 1 indir Tek Link – Türkçe Yama Full Kurulum

Hemen İndir

Left 4 Dead 1 Türkçe indir Valve’den (Counter-Strike, Half-Life ve daha fazlasının yaratıcıları), PC ve Xbox 360 için kooperatif bir aksiyon korku oyunu olan Left 4 Dead, zombi sürülerine karşı hayatta kalmak için destansı bir mücadelede dört oyuncuya hitap ediyor ve korkunç mutant canavarlar.
Zombi kıyametinin hemen sonrasında yer alan L4D’nin hayatta kalma kooperatif modu, dört benzersiz “filmde” enfekte olmuş bir yolu patlatmanızı sağlayarak hayatta kalanlarınızı terk edilmiş bir metropolün çatılarında, kırsal hayalet kasabalarda ve zifiri karanlıkta yönlendirir ormanları, enfekte düşmanlarla sürünerek yıkılmış bir Ground Zero’dan kaçma arayışında. Her “film” beş büyük haritadan oluşur ve takım tabanlı strateji ve hedeflere vurgu yaparak bir ila dört insan oyuncu tarafından oynatılabilir.
“AI Director” olarak adlandırılan yeni teknoloji, her oynadığınızda benzersiz bir oyun deneyimi yaratmak için kullanılıyor. Yönetmen, zombi saldırılarının sıklığını ve şiddetini performansınıza göre ayarlayarak sizi hızlı tempolu ancak ezici olmayan bir Hollywood korku filminin ortasına yerleştiriyor.

Left 4 Dead 1 indir Tek Link - Türkçe Yama Full Kurulum

Left 4 Dead 1 En Düşük Sistem Gereksinimi:

  • Windowsun XP788.110 Sürümlü İşletim Sistemleri
  • 3 GHZ’li İşlemci
  • 128 MB Ekran Ram – Yüz Yirmi Sekiz Megabayt Video Bellek – Ekran Kartı
  • 2 GB Ram – İki Gigabayt Bellek
  • Oyunun Boyutu 3.61 GB

Left 4 Dead 1 Türkçe İndir

Yukarıdaki linkten Left 4 Dead 1 Türkçe oyununu indirebilirsiniz. 

Left 4 Dead 1 Türkçe İndir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı