Leawo Prof. Media Dönüştürü Program indir Her şey dahil medya dönüştürücü araç kutusu, şaşırtıcı bonus özellikleriyle 1080P’ye kadar videolar, DVD, Blu-ray, çevrimiçi videolar, sesler ve fotoğraflar arasında birden fazla çözüm sunar.

Her şey dahil bir medya dönüştürücü paketi olan Leawo Prof. Media, film gecenize yüksek kaliteli ve akıcı film izleme deneyimi yaşatır. HD video dönüştürücü, Ücretsiz ses dönüştürücü, DVD Ripper, Blu-ray Creator, DVD Kopyalama, DVD Creator, Fotoğraf Slayt Gösterisi Maker, Fotoğraf Slayt Gösterisi Burner ve Ücretsiz YouTube Downloader içeren bu medya dönüştürücü paketi, herhangi bir format uyumsuzluk sorununu kolayca çözer. HD video dönüştürücü olarak işlev gören bu medya dosyası dönüştürücü paketi, MP4, AVI, MOV, FLV, MKV, WMV, RM, MPEG, vb. Arasında ortak ve HD (1080P’ye kadar) videoları dönüştürebilir. Profesyonel bir medya dönüştürücü paketi olarak, DVD’yi video / sese birden fazla formatta dönüştürmek ve DVD filmlerini bilgisayara veya boş diske kopyalamak için DVD kopyalama ve yedekleme yazılımı gibi davranın. Ayrıca, Blu-ray / DVD diskine video yazmak için Blu-ray / DVD yaratıcısı olarak çalışabilir, klasör veya ISO dosyaları kolayca. YouTube’dan ve diğer video paylaşım sitelerinden çevrimiçi videolar indirmek çok kolay. Dahili fotoğraf slayt gösterisi oluşturucu ve yazıcıyla Leawo Prof. Media, slayt gösterisi videosu ve düzenlenebilir ses düzeniyle kolayca fotoğraf slayt gösterisi oluşturmanıza ve Blu-ray / DVD’ye fotoğraf slayt gösterisi yazmanıza yardımcı olur.

Çevrimiçi videoları, HD / SD video, DVD ve sesleri iPhone, iPad, Galaxy S serisi, HTC New One, Xperia serisi vb. İçin 180’den fazla formata dönüştürün.
40’tan fazla disk menüsü ve şablon ön ayarı ile videoyu DVD ve Blu-ray içeriğine yazın.
DVD filmlerini bilgisayara veya boş diske kopyalayın, ISO dosyasını doğrudan diske yedekleyin, 1: 1 çoğaltmayı, yalnızca film yedeklemesini vb.
YouTube, Facebook, VEVO, Veoh vb. Çevrimiçi video paylaşım sitelerinden videolar indirin ve dönüştürün.
Fotoğraf slayt gösterileri oluşturun ve fotoğraf slayt gösterisini Blu-ray / DVD’ye yazın.
6 farklı 3D efekti ile 3D filmler oluşturun, disk menüsünü ve video efektlerini düzenleyin.