Arcade

Leap of Fate Tek Link Full indir – PC Oyunu

Hemen İndir

Leap of Fate Tek Link Full indir - PC Oyunu

Leap of Fate Tek Link Full indir – PC Oyunu Leap of Fate; izometrik kamera açısının, hızlı tempolu aksiyonun ve rogue türü unsurların bir araya gelerek oluşturduğu benzersiz bir yapımdır. New York’un kuytu köşelerinde saklanan dört teknobazdan biri olarak, seni zihnindeki kötülüklere karşı büyülü bir mücadeleye tabi tutacak olan Kaderin İmtihanı ile yüzleşme zamanın geldi. İmtihan boyunca sonu gelmek bilmez düşman sürüleriyle savaşman ve itinayla yerleştirilmiş olan tuzakları alt etmen gerekecek. Silahların ise şimşek hızında gölge yürüyüşün, oynadıkça bulduğun güçlü glifler ve macera boyunca geliştirdiğin büyülü beceriler olacak. Peki sağ çıkarsan kazancın ne mi olacak? Akıl almaz bir güç ve asıl kaderini öğrenme fırsatı.

Zorluk
Leap of Fate’deki çatışmalar oldukça hızlı ve ölümcül geçer. Meydan savaşçılarından tutun da delirmiş tarikatçılara ve saklı taretlere kadar yüzden fazla türde düşmanla yüzleşecek olmanın yanında, oyunda ilerledikçe otomatik olarak oluşturulan seviyelerle sürekli tetikte kalacaksınız. Haberiniz olsun; bir kez ölürseniz, oyunun en başına döner ve tekrar başlamak zorunda kalırsınız. Ama merak etmeyin, oyun boyunca yardımcınız olacak kalıcı geliştirmelere de sahip olacaksınız.

Büyü
Her oynayışınızda, karşınıza birçok büyülü güç edinme fırsatı çıkacak. Oyun boyunca rastgele bulacağınız oyun yapısını değiştiren gliflerin yanında, Hareket, Saldırı ve Pasif olmak üzere üç ayrı beceri ağacına dağılmış yüzden fazla büyü becerilerine de erişim sağlayacaksınız. Leap of Fate’in olayı beceri ağaçlarının rastgele oluşturulmasıdır, bu sayede her oyuna başladığınızda bir öncekinden değişik bir deneyim yaşarsınız. Bir oynayışınızda çukurların üzerinden süzülüyor ve Atomik Parlama ile düşmanları parçalarına ayırabiliyorken, bir başka oynayışınızda Uzaylıları çağırarak düşmanlarınızı kaçırttırabilecek ve üzerinize atılan füzeleri geri yansıtmanızı sağlayacak bir teknolojiye sahip olabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı