Dosya Kurtarma

LC Technology RescuePRO Deluxe indir

Hemen İndir

LC Technology RescuePRO Deluxe Harici Disk Veri Kurtarma Programı indir, RescuePRO Deluxe , kullanıcıların görüntüleri, belgeleri, ses ve video dosyalarını veya yanlışlıkla silinen, kaybolan veya biçimlendirilen diğer dosya türlerini kurtarmasına yardımcı olan çok yönlü ve kullanıcı dostu bir yazılım parçasıdır.

Size kurtarma yöntemini seçme imkanı veren temiz ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir: resimler, ses veya video dosyaları veya her türlü öğe. Adım adım yardım sunar, böylece çaylaklar bile süreçte en az çaba harcayarak ustalaşabilir.

Programın taranacak dizinleri seçmenize izin vermediğini ve kurtarma işlemini gerçekleştirmek için disketlerin, sabit sürücülerin veya optik disklerin ham disk görüntülerini saklayan IMG dosyalarını yüklemeniz gerektiğini lütfen unutmayın.

Tarama işleminin sonunda kurtarılan öğelerle birlikte bir liste görüntüleyebilir, seçilen dosyaları önizleyebilir ve özelliklerini analiz edebilirsiniz.

Bahsetmeye değer diğer önemli seçenekler, kullanıcıların IMG dosya biçimine kaydedilebilen ve verileri bilgisayardan güvenli bir şekilde silebilecek yedekler oluşturmasına olanak tanır, böylece özel araçlarla kurtarılamaz.
LC Technology RescuePRO Deluxe indir LC Technology RescuePRO Deluxe indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı