Dosya Kurtarma

LC Technology Photorecovery Pro 2020 indir

Hemen İndir

LC Technology Photorecovery Pro 2020 Silinen Resimleri Geri Getirme Programı indir, yerel veya harici sürücülerinizden yanlışlıkla sildiğiniz fotoğrafları, videoları ve diğer multimedya dosyalarını kurtarmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış hafif bir yazılım parçasıdır.

Uygulama modası geçmiş bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir, ancak bu kullanıcı dostu ve size herhangi bir sorun yaşama olasılığı düşüktür. Arayüz, 4 adımlı işlem boyunca size rehberlik edebilecek bir sihirbaz olarak tasarlanmıştır. Dosya türünü ve kamera üreticisini seçtikten sonra, birimi belirleyebilir, seçiminizi gözden geçirebilir ve hedef klasörü ayarlayabilirsiniz.

Kurtarma, multimedya dosyalarını kaydettiğiniz birimin boyutuna bağlı olarak birkaç dakika sürebilir. Yardımcı programın HD ve RAW görüntüleri ve videoları desteklediğini ve çok sayıda kamerayla çalıştığını öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız. Aslında, uygulama sadece birkaç isim vermek için Canon, Sigma, Nikon, Kodak, Panasonic, Casio, Samsung, Fuji, Pentax veya Sony gibi çok sayıda üreticiyle çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
LC Technology Photorecovery Pro 2020 indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı