Aksiyon

Kraven Manor Tek Link İndir – Türkçe Yama Kurulum

Hemen İndir

Kraven Manor Oyununu Türkçe indir Işıkları söndür, derin bir nefes al ve kendini hazırla. Kraven Manor’ın sürükleyici, atmosferik dünyasının derinliklerini keşfedin . Sırlarını ortaya çıkarın, mistik bulmacalarını çözün ve içinde büyüyen tehditle karşı karşıya kalın.

Kraven Manor , geniş bir malikaneyi keşfetmeniz ve karanlık köşelerinde gizlenen gizemleri keşfetmeniz için size meydan okuyor. Abartılı giriş yolunda bulunan küçük bir malikanenin minyatür ölçekli modeliyle etkileşime girerek ortamınızın düzenini dinamik olarak değiştirme gücüne sahipsiniz.

Malikaneyi dinamik bir şekilde çevrenize inşa edin. Minyatür oda modellerini bulun ve onları giderek daha ayrıntılı bir malikanenin ölçekli modeline taşıyın. Modelin ayarlanması, odaların hareket etmesini ve gerçek alanda görünmesini sağlar ve varışınızı bekler.

Her yeni oda, William Kraven’ın rahatsız edici geçmişine vahiy açığa çıkarır. Korkularınızla yüzleşin ve gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün … Kraven Manor’ın kapıları sizi bekliyor.
Kraven Manor Tek Link İndir - Türkçe Yama Kurulum

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı