Disk Araçları

Kingston SSD Manager iNDİR

Hemen İndir

Kingston SSD Manager v1.0.0.19 SSD Disk yönetme programı indir, Bir Kingston katı hal sürücüsüne sahip olmanız durumunda, uzun yıllar boyunca keyfini çıkarmak isteyebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, Kingston SSD Yöneticisi sürücünüzün durumunu, durumunu ve disk kullanımını izlemenize yardımcı olan bir araçtır.

Hızlı ve sorunsuz bir kurulumun ardından, size herhangi bir sorun yaşama ihtimali olmayan kullanıcı dostu bir arayüzle karşı karşıya gelirsiniz. Aslında, sol üst köşede bulunan kutudan sürücünüzle ilgili değerli verilerin yanı sıra mevcut sağlık durumunun önizlemesini yapabilirsiniz. Yan notta, birden fazla SSD’niz varsa, soldaki sekmeden de bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Gösterilen bilgilere göre, alt panelden bölüm ve disk kullanımı, SSD aşınma göstergesi, yedek bloklar, genel sağlık, sıcaklık ve çalışma saatleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Diğer veri sergisi Kingston modelini, seri ve bellenim sürümünü içerir, ikincisi yükseltme önerisi ile kullanılabilir.

Kingston SSD Manager iNDİR

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı